Zespół Muzyczny BAILA
Zespół Muzyczny Szczecin Zespół Muzyczny Gorzów Wielkopolski
zespół muzyczny wesela

DJ

Miło mi, że zdecydowaliście się Państwo odwiedzić również tę zakładkę naszej strony. Postanowiliśmy dołączyć do naszej oferty usługi DJ. Pomysł się wziął od Pary Młodej , która przyjechała i zasugerowała, aby tą formę usługi wprowadzić na Poprawiny. FAKT! – jest to alternatywa również na wesela!

Pomyślałem gust muzyczny jest, doświadczenie, energia oraz zamiłowanie do nutek również. A wszystko połączone z wysokiej klasy sprzętem jaki wykorzystuję w zespole, stworzy wspaniałą całość.

Dotychczasowe prowadzone przeze mnie imprezy okolicznościowe różnego rodzaju w tym: wesela, festyny, Dni Dziecka… dały mi potrzebne doświadczenie, aby poprowadzić każdą imprezę.

Podczas zabawy weselnej dobieram utwory w podobny sposób w jaki robię to w zespole czyli tak, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Dzięki wieloletniej pracy z muzyką udało mi się wyrobić gust spełniający myślę oczekiwania znacznej większości gości. Wiem jak zachęcić i podrywać ich do tańca. Oświetlenie, którego używam dodają ciekawego efektu całej aranżacji co tworzy niezapomniany nastrój.

Ponadto istnieje możliwość zorganizowania karaoke podczas zabawy weselnej, czy prezentacji zdjęć i filmów. Poza muzyką mam do zaoferowania dużo ciekawych pomysłów, atrakcji na urozmaicenie zabawy, w zależności od charakteru imprezy oraz jej rangi. Każdy repertuar jest dopasowany na życzenie klienta.

ODROBINA SZCZEGÓŁÓW:

  1. Jako prezenter gram wyłącznie oryginalne znane przeboje co daje gwarancję, że usłyszysz to co lubisz i tylko w oryginalnym wykonaniu!
  2. Nie lubię robić długich przerw, jednak w czasie ich trwania czas umila dla Państwa odpowiednia nastrojowa muzyka.
  3. Nie mam sztywno ustalonego repertuaru – muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów gości oraz do ich wieku.

Zapraszam serdecznie

sobota: 07/12/2019
Telefony:

 

  • +48 668-438-502
  • +48 668-130-559

E-mail:

Copyright by Zespół Muzyczny Baila. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies.